18/09/2020

İKİZLER BURCU

21 MAYIS - 20 HAZİRAN

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

İKİZLER BURCU ÖZELLİKLERİ

Yönetici Gezegeni: Merkür
Grubu: Hava
Uğurlu günü: Çarşamba
Uğurlu sayısı: 5
Uğurlu taşı: Akik ve inci
Uğurlu renkleri: Sarı, grimavi, açık mavi
Uğurlu çiçekleri: Mimozo, çiğdem
Uğurlu kokuları: Gardenya, sümbül, yasemin
En belirgin özelliği: Sezgi
En büyük emeli: Yazarlık
En büyük hatası: Gevezelik
Zayıf noktaları: Tutarsızlık, egoistlik, umursamazlık
Aşkta uyumlu olduğu burçlar: İkizler, Aslan, Terazi, Kova
Evlilikte uyumlu olduğu burçlar: İkizler, Aslan, Terazi, Kova
Sekste uyumlu olduğu burçlar: Koç, İkizler, Aslan, Terazi, Yay

GENEL ÖZELLİKLERİ
Güneş, bu burca gıpta edilecek derecede zeka vermiştir. İkizler civa gibi yerinde duramaz. Değişken ve tahmin edilemeyen bir karakteri vardır. İkizler burcu insanları hızlı düşüncelerine uygun ve çabuk hareket ederler. Aynı anda birkaç işi birden yapabilirler. Onların adapte olamayacakları iş yoktur. Karşısındakileri ikna etmeyi becerir ve her şeyi formüle etmeyi bilirler. Herhangi bir konuda bilgileri az bile olsa, bunu gizlemeyi çok iyi başarırlar. Kişilikleri ve yaşam tarzları onların tek ifadesidir. Cazibeli, liderlik yeteneğine sahip, neşeli, gayretlerini endişeli ve sorunlu olduklarında bile kaybetmeyen iyimser insanlardır. Kendi paralarına karşı tutumlu davranmalarına karşın, başkalarının paralarını kolayca harcayabilirler.

İKİZLER KADINI 
İkizler burcu kadını hareketli, canlı, enerjik ve çekicidir. Fakat bir o kadar da kararsızdır ve sürekli fikir değiştirir. Tıpkı bu burcun erkeği gibi onu da anlamak kolay değildir, çünkü çift karakterli olmak gibi bir özelliği vardır. Özellikle seyahat etmek, yeni yerler görmek ve yeni insanlarla tanışmak ona çok büyük keyif verir. Farklılıktan hoşlanır. Bağımsızlığına çok düşkün olduğu için de evde oturup ailesiyle yetinecek bir kadın değildir. Meslek hayatında başarılı olmayı çok önemser. Zekası, tatlı dili ve neşesi sayesinde en erişilmez sanılan erkekleri bile kendine bağlayıp peşinden koşturabilir. İkili ilişkilerde oldukça fedakar ve iyi bir partnerdir.

İKİZLER ERKEĞİ
Bu burcun erkeği kolay kolay ele geçen, bağlanan bir tip değildir. Neşeli, zeki, konuşkan, nazik, cana yakın bir insan olduğu için çok beğenilir. Eğer kıskanç bir yapınız varsa onunla yaşayacağınız ilişki sizi çok zorlayabilir. İnce zekası ve insanları kolayca anlayıvermesi sayesinde de herkese nasıl davranacağını bilir. Pratiktir ve sorunlar karşısında kolayca çözüm üretebilen bir yapısı vardır. İkizler erkeği değişkendir ve bazen onu anlamak zor olabilir. Çocuksu tavırlarıyla sürekli ilgi bekleyen bir yapısı vardır. Özgürlüğüne düşkündür, kısıtlanmaktan ve emir almaktan hoşlanmaz. Duygusal anlamda fazla hassas değildir ve aşık olması zordur.

 

KOÇ BURCU

BOĞA BURCU

İKİZLER BURCU

YENGEÇ BURCU

ASLAN BURCU

BAŞAK BURCU

TERAZİ BURCU

AKREP BURCU

YAY BURCU

OĞLAK BURCU

KOVA BURCU

BALIK BURCU